Všeobecné podmienky inzercie

Online Inzercia_ Bazár.sk umožňuje bezplatnú občiansku inzerciu najmä pre občanov Slovenskej republiky, či už ide o fyzické alebo právnické osoby, ktoré dovŕšili vek najmenej 16 rokov (ďalej len používatelia).

Tento inzertný prortál sprostredkúva inzerciu pre ponuky a dopyt pre tovar a služby, avšak žiadnym spôsobom sa nepodieľa na sprostredkovaní predaja resp. na kúpe tovaru, alebo služieb zverejnených v týchto inzerátoch a teda nenesie žiadnu zodpovednosť za dodanie inzerovaného produktu ani za jeho stav, poškodenie alebo nedodanie. Každý inzerent by mal čo najpresnejšie popísať stav ponúkanej položky, ktorý doplní aktuálnymi fotografiami.

Všeobecné podmienky inzercie

V záujme prehľadnosti a profesionality Inzercie a Bazáru.sk je zakázané inzerovať určitý druh tovarov a služieb, tak ako aj opätovné pridávanie toho istého inzerátu, pridávanie spamu a nemravných a urážlivých inzerátov. Z toho dôvodu je zakázané:

 • inzeráty, ktoré porušujú nasledovné nariadenia buď vymažeme, alebo im skrátime dopu zverejnenia. ( Pr.: Viac cien v jednom inzeráte- zobrazenie len 1 mesiac !!!)
 • v oddelení BAZÁR a PREDAJ je dovolené inzerovať len konkrétny tovar s príslušnou cenou!!!
 • je zakázané používať názov svojej web stránky v názve produktu a v texte. Web stránku zadáva len registrovaný užívateľ a to v poli na tom určenom pri zadávaní inzerátu!!!
 • cigariet, či slovenských, ale najmä zahraničných, tabaku a tiež elektronických cigariet
 • čínskych a iných napodobenín a falzifikátov pod menom originálnej značky ktorá ich nevyrobila, napaľovaných a neoriginálnych CD, DVD, Blue-Ray a iných diskov a nosičov
 • drog, psychotropných a omamných látok a iných látok či liekov ktoré sú určené na predpis alebo sú zakázané zákonmi Slovenskej republiky alebo Európskej únie
 • emailových služieb, služieb scamu, bezprácnych zárobkov a tiež iných pracovných činností.
 • inzerátov bez konkrétnej ponuky, nič nehovoriace inzeráty typu "predám lacno nehnuteľnosti", inzeráty na viac ako jeden ks. tovaru typu "predávam autá všetkých značiek". Inzercia jedného typu tovaru vo viacerých prevedeniach farby a veľkosti,...) je povolená
 • výživových doplnkov a prostriedkov na chudnutie, vitamínov a pod, ktoré nemajú príslušné osvedčenie.
 • lieky
 • inzeráty ktoré ponúkajú: úvery, pôžičky, rôzne hypotéky, vkladové služby, poisťovacie a bankové služby, vyplatenia z dlhov, exekútorské služby a služby ktoré ponúkajú peniaze....
 • služieb cez internet - služieb tipovania, gamblingu, online hier, takýchto webových stránok, reklamy a všetky takéto inzeráty, ktoré nie sú spojené s reálnym záujmom o predaj, kúpu alebo darovanie. Inzercia nejasných služieb ako: “Zber ovocia v zahraničí, platba vopred“....
 • násilných, nenávistných, poburujúcich, rasovo orientovaných a iných inzerátov porušujúce zákony Slovenskej republiky alebo Európskej únie
 • občianskych preukazov, technických preukazov, zdravotných kariet a iných osobných dokumentov, ŠPZ a falšovaných preukazov, dokumentov alebo osvedčení
 • je zakázané inzerovať v jenom inzeráte viac druhov popožiek. Je dovolené pri jednej položke uviesť npr. veľkosti... a iné parametre, ktoré sa viažu na konkrétnu položku.

Inzercia-Bazár.sk ponúka bezplatnú inzerciu a v záujme poskytovania kvalitných služieb si vyhradzuje právo na zmazanie všetkých inzerátov porušujúcich niektoré z vyššie opísaných pravidiel bez upozornenia inzerenta. Pri opakovanom porušovaní týchto pravidiel môže byť inzerentovi zablokovaná možnosť pridávania inzerátov permanentne.

Inzercia

Online Inzercia-Bazar.sk ponúka inzerciu v mnohých kategóriách, bez nutnosti registrácie, alebo iného overovania totožnosti inzerenta. Postup pridávania inzerátu je nasledovný:

 • registrácia nie je povinná, ale je vhodná pre viacnásobné používanie našich služieb. Registráciou si obsluhuje všetky svoje inzeráty pridanými službami, ako je zvýraznenie, posunutie inzerátu na začiatok atď... Vaše identifikačné polia budú vyplnené a stačí potom len zadať názov, popis a fotografie.
 • v prípade že vlastníte účet na sociálnej sieti Facebook, môžete ho použiť na registráciu. Bude použitý Váš email, meno a priezvisko, pričom meno a priezvisko si môžete dodatočne zmeniť bez overovania, email si môžete zmeniť pomocou overenia kontrolnej správy na nový email. Pre túto možnosť zvoľte "Pripojiť sa s Facebookom"
 • v opačnom prípade kliknite na "registrácia" - nachádza sa na každej stránke vpravo hore a vypľnte potrebné polia. Registrácia je bezplatná a rýchla, nevyžaduje žiadne overenie.


Kliknite na tlačidlo "Pridať nový inzerát", ktoré sa nachádza vpravo hore na každej našej stránke
Vyplňte potrebné polia, niektoré sú povinné kvôli lepšej prehľadnosti inzerátu a prípadného kontaktu inzerenta

 

To top